Galaxy on Fire Alliances na Androida już w tym miesiącu!

Galaxy on Fire Alliances na Androida już w tym miesiącu!09.10.2014 17:32
Galaxy on Fire Alliances na Androida już w tym miesiącu!
Zbigniew Kowal

Galaxy on Fire 2 to bez wątpienia najlepszy space shooter, jaki kiedykolwiek pojawił się na urządzeniach mobilnych. Świetna grafika, dobra fabuła i polska lokalizacja były mocną stroną tej produkcji. Stworzona na silniku „dwójki” odsłona Alliances dorzuca do tego rozbudowany tryb sieciowy. Jeszcze w tym miesiącu ten kultowy w niektórych kręgach MMORTS trafi również do Google Play.

Zgodnie z informacjami podanymi przez Fishlabs, Galaxy on Fire Alliances pojawi się na Androidzie już pod koniec października. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku premiery iOS, gra zaliczyła już tak zwany soft launch w Nowej Zelandii, Australii oraz Kanadzie. Etap beta-testów jest końcową stacją tuż przed opublikowaniem aplikacji dla wszystkich.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]

GOF Allinaces to pierwszy w historii firmy MMORTS (Massively Multiplayer Online Real Time Strategy Game), czyli darmowa strategia czasu rzeczywistego. Do dyspozycji graczy oddano nowy układ planetarny, w którym można zakładać swoje kolonie. Przygotujcie się na wydobywanie surowców, rozbudowę infrastruktury swojego imperium oraz zawieranie kluczowych sojuszy w celu podboju sąsiadów.

Występujące w grze rasy, statki kosmiczne oraz inne elementy rozgrywki zaczerpnięto z Galaxy on Fire 2. Co ciekawe jednak, silnik graficzny, za pomocą którego przedstawiono moduł ekonomiczny oraz walkę, oparto na wersji HD Galaxy on Fire 2. Dzięki temu całość prezentuje się bardzo widowiskowo.

Galaxy on Fire - Alliances - Official Narrative / Story Trailer (ENGLISH)

Na razie nie ujawniono listy urządzeń, na których da się uruchomić grę. Zważywszy jednak na to, że wersja iOS nie współpracowała z iPhonem 4 oraz iPadem pierwszej generacji, odsłona dla Androida może być równie wymagająca pod tym względem. Obiecuje wrócić do tematu, gdy tylko gra zadebiutuje w Google Play.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)