Galaxy on Fire Alliances - nowy MMORTS Fishlabs jeszcze w tym roku!

Galaxy on Fire Alliances - nowy MMORTS Fishlabs jeszcze w tym roku!12.02.2013 06:30
Galaxy on Fire Alliances - nowy MMORTS Fishlabs jeszcze w tym roku!
Zbyszek Kowal

Teraz już wiemy, dlaczego niemiecki developer zdecydował się rozdać milionom graczy swój największy hit, Galaxy On Fire 2 HD. Kampania była powiązana z przyszłym projektem, który zobaczymy jeszcze w tym roku. Co ciekawego szykuje dla nas Fishlabs?

Pomysł z rozdaniem Galaxy On Fire HD to strzał w dziesiątkę. Gra okupuje pierwsze miejsca niemal we wszystkich krajach, w których można pobierać aplikacje za pośrednictwem App Store. W zaledwie kilka dni niemiecki developer dotarł ze swoją propozycją do milionów konsumentów.

412051574698017702

Plotki na temat darmowej gry multiplayer w uniwersum GOF pojawiały się już w sierpniu 2011 roku. Informowaliśmy zresztą o tym na Komórkomanii. Wszystkie się potwierdziły. Produkcja właśnie wkroczyła w fazę beta-testów i Fishlabs oficjalnie poinformował świat elektronicznej rozrywki o premierze nowego tytułu.

Galaxy on Fire Alliances będzie klasycznym MMORTS-em (Massively Multiplayer Online Real Time Strategy Game), czyli darmową strategią czasu rzeczywistego. Do dyspozycji graczy oddany zostanie nowy układ planetarny, w którym tysiące użytkowników założy swoje kolonie. Należy spodziewać się rozbudowanej gospodarki zasobami wydobywanymi na planetach, jak również podbojów sąsiadów i kluczowych sojuszy.

412051574698214310

Gra będzie dostępna za darmo, chociaż z pewnością nie zabraknie w niej systemu mikrotransakcji. Co ciekawe, silnik graficzny Alliances będzie taki sam jak w GOF 2 HD. Szykuje się zatem prawdziwa perełka zarówno od strony rozgrywki, jak i efektów wizualnych.

[solr id="komorkomania-pl-147519" _url="http://komorkomania.pl/4484,gyro-i-neon-blitz-w-blackberry-world-ski-jumping-pro-bije-rekordy" _mphoto="vivid-games-147519-270x1-37b00df.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3543[/block]

Bliższe szczegóły wraz z pierwszymi filmikami zostaną podane podczas Game Developers Conference w San Francisco w marcu tego roku. Premiera została wyznaczona na trzeci kwartał 2013 dla iOS oraz Androida. Sukces wydaje się gwarantowany z tak dużą bazą użytkowników.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)