Galaxy on Fire tylko dzisiaj za darmo!

Galaxy on Fire 3D
Galaxy on Fire 3D
Zbigniew Kowal

24.09.2010 12:00, aktual.: 24.09.2010 14:00

Takiej promocji po prostu nie wolno Wam przegapić. Jeden z najlepszych symulatorów kosmicznych jest do pobrania za darmo. Tylko dzisiaj!

Właśnie otrzymaliśmy informację od współpracującej z nami agencji PR, że firma FishLabs postanowiła udostępnić za darmo grę Galaxy on Fire 3D! Powodem promocji jest wyznaczona na 27 września premiera drugiej części Galaxy on Fire 2!

Galaxy on Fire to trójwymiarowy space shooter którego akcja odbywa się w czwartym tysiącleciu. Gracz wciela się w postać pilota Keitha T. Maxwella. Zasiadając za sterami kosmicznego myśliwca, musimy sprostać wielu niebezpieczeństwom, jakie czyhają w otchłaniach kosmosu. Nie ma mowy o nudzie – ponad 500 lokalizacji, do których możemy dotrzeć, musi robić wrażenie na każdym graczu.

Galaxy on Fire™ 3D iPhone Game by FISHLABS

W Galaxy on Fire 2 największy nacisk zostanie położony nie na grafikę, a na doznania dźwiękowe. Każdej z dostępnej czterech frakcji w grze będzie towarzyszył inny motyw muzyczny. Inne dźwięki usłyszymy podczas wizytowania kosmicznych stacji, a jeszcze inne podczas walki w komosie. Całość nabierze bardziej przestrzennego kształtu.

Naturalnie, producent nie zapomniał o iPhonie 4 oraz iPadzie. Z myślą o większych rozdzielczościach gra przejdzie gruntowny lifting. Poprawione zostaną modele statków, jak również sam design gameplaya. Można spodziewać się więcej akcji, handlu oraz epickich bitew w kosmosie.

Galaxy on Fire 2 on iPhone, iPad, Xperia PLAY and Nokia by FISHLABS - Cinematic Trailer HD

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)