Samsung zaprasza na prezentację Galaxy S6. Szykuje się coś... krzywego?

Samsung zaprasza na prezentację Galaxy S6. Szykuje się coś... krzywego?

Miron Nurski
02.02.2015 15:16, aktualizacja: 02.02.2015 16:16

Data premiery długo oczekiwanego Galaxy S6 w końcu została oficjalnie ogłoszona przez Samsunga.

Prezentacja nowego flagowca odbędzie się w Barcelonie 1 marca, czyli na dzień przed startem targów MWC 2015. Zaproszenie rozsyłane mediom wygląda tak:

Zaproszenie na prezentację Galaxy S6
Zaproszenie na prezentację Galaxy S6

Za grafice wyeksponowano srebrną krzywiznę, więc można domniemywać, że jest to fragment obudowy nadchodzącego telefonu. Ciężko sobie wyobrazić, o której krawędzi mówimy, ale wygląda to dość intrygująco. Być może jest to nawiązanie do zakrzywionego ekranu Galaxy S Edge, ale skupianie uwagi mediów i konsumentów przede wszystkim na dodatkowym wariancie byłoby dziwne. Zwłaszcza że jego dostępność będzie najpewniej mocno ograniczona.

Przypomnę jeszcze, że według dotychczasowych przecieków napędzany przez Exynosa 7420 Galaxy S6 będzie miał w swoim wyposażeniu ekran Quad HD, 4 GB RAM-u i aparat 20 Mpix. Telefon ma pracować pod kontrolą Androida odzianego w odchudzoną nakładkę TouchWiz oraz cechować się obudową wykonaną ze szkła i aluminium,

Warto również zaznaczyć, że data i miejsce premiery smartfona pokrywa się z zaplanowanym debiutem konkurencyjnego modelu HTC One (M9) (lub jakkolwiek będzie się zwał). 1 marca będzie zatem naprawdę gorącym dniem dla fanów nowych technologii.

Źródło: SamMobile

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)