Galaxy S6 i S6 edge - nie wszystkie warianty znajdziesz w Polsce od razu

Galaxy S6 i S6 edge - nie wszystkie warianty znajdziesz w Polsce od razu

Galaxy S6
Galaxy S6
Źródło zdjęć: © Samsung
Miron Nurski
19.03.2015 16:39, aktualizacja: 19.03.2015 17:39

Wiemy już, kiedy Galaxy S6 i S6 edge wylądują na półkach sklepowych i ile chętnym przyjdzie za nie zapłacić. Okazuje się jednak, że wybór w Polsce będzie bardziej ograniczony, niż mogłoby się wydawać.

Ceny zostały ujawnione kilka godzin temu, a teraz modele Galaxy S6 i S6 edge pojawiły się w przedsprzedażowej ofercie naszego partnera - RTV Euro AGD. Możecie już składać zamówienia na S-szóstkę z 32 GB pamięci w wersji czarnej, białej i złotej wersji (2999 zł). W takich samych kolorach dostępny jest wariant z zakrzywionym ekranem (3599 zł).

Czegoś brakuje? No właśnie. Przede wszystkim na razie w Euro nie znajdziecie wersji z 64 i 128 GB pamięci. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że te warianty w Polsce w ogóle nie będą dostępne przed połową maja (sprzedaż rusza 17 kwietnia).

Braki w ofercie dotyczą także ekskluzywnych kolorów zarezerwowanych dla poszczególnych modeli, czyli niebieskiego w przypadku S6 i zielonego w przypadku edge'a. Te będzie można zakupić nieco później, ale data ich debiutu nie jest jeszcze znana. Szkoda, bo ze wszystkich nowości zielony edge podoba mi się najbardziej.

Niebieski Galaxy S6 i zielony Galaxy S6 edge
Niebieski Galaxy S6 i zielony Galaxy S6 edge

Wcześniej wspominałem już, że osoby które zamówią smartfona w przedsprzedaży otrzymają w prezencie ładowarkę indukcyjną. Dokładnych modeli jeszcze nie znamy, ale wiemy, że w Euro będziecie mogli wybrać ładowarkę małą, dużą lub okrągłą (prawdopodobnie tę, którą widzicie na poniższym zdjęciu).

Galaxy S6 edge
Galaxy S6 edge

Gdy poznamy więcej szczegółów, wpis zostanie zaktualizowany.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)