Zobacz nową zapowiedź Galaxy S6. Samsung wie, jak podgrzać atmosferę

Ramka Galaxy S6?
Ramka Galaxy S6?
Źródło zdjęć: © Samsung
Miron Nurski

21.02.2015 12:27, aktual.: 21.02.2015 13:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oj, Samsung umie zaostrzyć apetyt.

Na YouTubie opublikowana została nowa zapowiedź Galaxy S6. Jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, wideo zdradza wszystko, nie zdradzając jednocześnie nic.

Jutro metal popłynie. Piękno będzie potężne. Granice (ramki?) znikną. Odbicia/odblaski zostaną uwolnione. Kolory ożyją. Przyszłość będzie teraźniejszością.

Samsung nie pozostawia już żadnych wątpliwości co do tego, że Galaxy S6 będzie metalowy lub przynajmniej metal będzie istotną częścią całej konstrukcji (niektóre przecieki mówią o szklanym tyle). Potwierdza to zresztą także fotka, która pojawiła się na Instagramie.

Ciekawy jest fragment dotyczący zniwelowania granic. Ciężko stwierdzić, czy jest to zwykły bełkot o przekraczaniu barier, czy też należy to traktować dosłownie. W drugim przypadku może chodzić o wygięty ekran nachodzący na boki wariantu Galaxy S6 Edge. Z kolei "żywe kolory" odnoszą się zapewne do nowego ekranu.

Przede wszystkim jednak widoczna na filmie bryła smartfona średnio pokrywa się z dotychczasowymi przeciekami. Zwłaszcza że górna (lub dolna) krawędź sprawia wrażenie delikatnie zaokrąglonej.

Galaxy S6?
Galaxy S6?© Samsung

Warto również wspomnieć o jeszcze jednej ciekawej rzeczy. Norweski oddział Samsunga rozpoczął na swojej oficjalnej stronie odliczanie do prezentacji nowego flagowca. Na podstronie poświęconej temu urządzeniu zacytowano... plotki na jego temat. Dołączono do nich dość dosłownie je traktujące wizualizacje.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

"Jedną z nowości, którą możemy zobaczyć są umieszczone na przodzie głośniki stereo."

"Oczekuje się, że nowy Galaxy będzie wytrzymały."

"Ekran Samsunga Galaxy powinien być skierowany w 3 strony."

Oczywiście Samsung sam wyraźnie zaznacza, że są to tylko plotki, ale po co producent miałby publikować fałszywe plotki na temat swojego nadchodzącego produktu? Mnie najbardziej zaintrygował fragment o głośnikach Stereo. Byłoby ciekawie.

Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać prezentacji. Ta - przypomnę - będzie miała miejsce 1 marca.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)