Galaxy Z Flip 3 zajmuje w kieszeni tak mało miejsca, że Samsung zaczął sprzedawać spodnie

Galaxy Z Flip 3 zajmuje w kieszeni tak mało miejsca, że Samsung zaczął sprzedawać spodnie

Galaxy Z Flip 3 zajmuje w kieszeni tak mało miejsca, że Samsung zaczął sprzedawać spodnie
Miron Nurski
02.11.2021 12:39, aktualizacja: 02.11.2021 13:39

Ciężko oprzeć się wrażeniu, że Samsung organizując nową akcję promocyjną, wpadł we własne sidła.

Producenci spodni już dawno zauważyli, że ekrany smartfonów z roku na rok rosną. Odpowiedzią na ten trend są rosnące kieszenie spodni.

Rynek powoli się jednak zmienia, bo pod strzechy trafiają smartfony składane. Taki Galaxy Z Flip 3 po złożeniu jest o połowę krótszy niż typowy telefon. Samsung właśnie dostrzegł ten "problem".

Samsung przygotował spodnie ze specjalną kieszenią na Galaxy Z Flipa 3

Austriacki oddział Samsunga nawiązał współpracę z popularną na tamtejszym rynku marką Dr Denim. Jej owoc to limitowane jeansy Z Flip Pocket Denim, w których umieszczono niewielką kieszeń na składany telefon.

412224729391694380

Spodnie są limitowane - przygotowano jedynie 450 par, z podziałem na męskie i damskie. Można je kupić tylko w Australii w komplecie z telefonem. Zestaw kosztuje dokładnie tyle samo, co sam Galaxy Z Flip 3 (w Polsce jest to 4799 zł).

Czy Samsung aby nie wpadł we własne sidła?

"Kto potrzebuje dużych kieszeni? Zabierają zbyt dużo miejsca, nie wyglądają stylowo, a najnowsze telefony przesuwają się w ich wnętrzu" - zauważa Samsung w materiale prasowym promującym nowe spodnie.

Czy tylko ja dostrzegam tu sugestię, jakoby Galaxy Z Flip 3 był niekompatybilny ze zwykłymi jeansami? Że trzeba mieszkać w Australii i kupić jedną z 450 specjalnych par spodni, by telefon nie sprawiał problemów?

Z testowym Galaxy Z Flipem 3 spędziłem kilka tygodni i faktycznie niewielki rozmiar po złożeniu ma swoje plusy i minusy. Mobilność jest nie do przecenienia, ale luz w kieszeni w połączeniu z gładką obudową i niewielką powierzchnią tarcia sprawia, że smartfon może się wysuwać z niektórych kieszeni. Osobiście z jeansami problemów nie mam, ale w przypadku spodni dresowych trzeba być ostrożnym.

Czy jest to ogromny problem? Moim zdaniem nie. Dziwię się jednak, że Samsung zwraca na niego uwagę tylko po to, by sprzedać 450 par spodni.

Zobacz także:

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)