Galeria w Ice Cream Sandwich wprowadzi edytor zdjęć

fot. SlashGear
fot. SlashGear
Krystian Bezdzietny

16.10.2011 12:29, aktual.: 16.10.2011 14:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak donosi tajemniczy informator portalu AndroidPolice, system Android Ice Cream Sandwich do galerii zdjęć wprowadzi fotoedytora, który nie tylko pozwoli stosować proste zabiegi na zdjęciach, ale także wprowadzi kilka ciekawych filtrów. Zobaczcie, co to ma być.

Choć nie jest to oficjalne, redaktorzy AndroidPolice są niemal pewni swojej zdobyczy. Tak rzekomo będzie się prezentować paleta narzędzi naszego edytora:

Obraz

Podobno te mniejsze ikony będą cały czas wyświetlone na ekranie, a do tych większych trzeba będzie wchodzić przy pomocy dedykowanego panelu. Jednak poza opcjami edycji pojawiają się wspomniane wyżej filtry fotograficzne. Te zaś prezentują się następująco:

Obraz

Podobno każdemu filtrowi przyporządkowane są trzy opcje: światło wypełniające, cień oraz uwydatnienie.

Wygląda na to, że Android Ice Cream Sandwich naprawdę sporo nowości wdroży na pokłady smartfonów przygotowanych do pracy pod kontrolą mobilnej platformy Google'a. Aż sam jestem ciekaw, jak to wszystko będzie finalnie wyglądać. Pozostały jeszcze trzy dni do wielkiej konferencji, na której najprawdopodobniej zaprezentuje się Nexusa Prime, działającego pod kontrolą Androida ICS.

Źródło: Android Police

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)