Gangstar Vegas za darmo w Google Play oraz App Store

Gangstar Vegas za darmo w Google Play oraz App Store

Gangstar Vegas za darmo w Google Play oraz App Store
Zbigniew Kowal
17.12.2014 20:12, aktualizacja: 17.12.2014 21:12

Czy mieliście okazję zagrać już w mobilny odpowiednik GTA V? Jeżeli do tej pory dzieło Gameloftu nie trafiło na wasze smartfony i tablety, to teraz jest doskonała okazja aby nadrobić tę zaległość. Ta wyśmienita gra akcji jest do pobrania za darmo z Google Play oraz App Store!

Gangstar Vegas został znacznie rozbudowany względem poprzedniej odsłony. Jak znacznie? Gracz ma do dyspozycji obszar dziewięć razy większy od tego z Gangstar Rio. Od premiery City of Saints minęło już sporo czasu, więc oprawa graficzna również jest dużo lepsza.

Obraz

Gameloft chwali się implementacją fizyki Ragdoll, która ułatwia symulowanie realistycznego opadania ciała. Technikę tę wykorzystano wcześniej w takich tytułach, jak Star Wars: The Force Unleashed czy wspomniane Grand Theft Auto. Nie bez znaczenia jest również wsparcie ze strony biblioteki HAVOK, dzięki której detekcja kolizji oraz animacja otaczającego świata wyglądają niemal tak jak w rzeczywistości.

Od strony fabularnej niewiele się zmieniło. Zabawa toczy się w Las Vegas oraz na przylegających do miasta pustyniach. Do przejścia jest ponad 80 misji, w których krew leje się gęsto. Nie brakuje pościgów, ulicznych pojedynków czy cichych morderstw. Dodajcie do tego gangsterskie poczucie humoru, górę pieniędzy do wygrania w kasynach oraz dziewczyny szukające przygód.

Gangstar Vegas - Official Update 5 Trailer

Gangstar Vegas w dniu premiery kosztował 6 euro. Dzięki wspaniałomyślności Gameloftu grę można teraz pobrać za darmo z App Store oraz Google Play. Niestety nie wiem czy promocja ma charakter czasowy, czy jest to skok w model freemium. Tak czy siak jednak warto sprawdzić jak prezentuje się ostatnia gra z serii Gangstar.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)