Głosem SMS - wysyłaj wiadomości bez korzystania z klawiatury

Głosem SMS - wysyłaj wiadomości bez korzystania z klawiatury
Mateusz Żołyniak

13.01.2010 15:08, aktual.: 13.01.2010 16:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od dzisiaj (13 stycznia) do 5 lutego bieżącego roku, wszyscy użytkownicy Orange mogą wziąć udział w bezpłatnych testach nowej usługi - Głosem SMS. Pozwala ona na wysyłanie SMS-ów, bez konieczności wpisywania ich treści na klawiaturze telefonu. Jedyne co musimy zrobić, to nagrać naszą wiadomość w serwisie Orange, a ta zostanie automatycznie przetworzona na SMS-a i wysłana do odbiorcy.

Aby wypróbować Głosem SMS wystarczy numer adresata poprzedzić prefiksem *567 (np. *567500500500) i jednorazowo zaakceptować regulamin usługi lub wysłać bezpłatnego SMS-a o treści TAK na numer 8092. W drugim przypadku, usługa zostanie aktywowana z lekkim opóźnieniem.

Niemniej, obecnie usługa ma kilka ograniczeń. Po pierwsze, można ją testować tylko od godziny 8 do 18 - wiadomości wysłane po godzinie 18-tej, zostaną dostarczone następnego dnia. Do tego, pojedyncze nagranie nie powinno trwać dłużej niż minuta i zawierać więcej niż 640 znaków.

Po zakończeniu testów, wszyscy użytkownicy usługi zostaną poproszeni o wypełnienie krótkiej ankiety, a pierwsze 20 osób, które tego dokona otrzyma koszulkę z logiem Orange.

źródło: blog.tp

źródło grafiki: getafreelancer

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)