Głośniki dla Angry Birds

Głośniki dla Angry Birds
08.09.2011 10:02
Głośniki dla Angry Birds
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Najlepsza gra na iPhone’a lub iPada to... Odpowiedź na to pytanie nie jest ważna, ponieważ i tak największą popularnością cieszy się Angry Birds. Po pluszowych zabawkach, chińskich trampkach oraz ciasteczkach przyszedł czas na głośniki inspirowane Wściekłymi Ptakami. Czy to się kiedyś skończy?

Rovio postanowiło spieniężyć swoją markę w każdy możliwy sposób. Najnowszy pomysł zakłada sprzedaż głośników w kształcie ptaszków z popularnej gry. Na załączonych do wpisu zdjęciach możecie zobaczyć trzy rodzaje gadżetów.

Pierwszy z nich to zielona świnia, która ma wbudowany port na iPhone’a lub iPada.  Czerwony ptaszek to klasyczna wersja z wyjściem na mini jacka (podłączamy gdziekolwiek) oraz czarny ptak który łączy się z cegiełką, w którą wpinamy iPada.

Ceny dość wysokie. Doki do urządzeń z iOS na pokładzie kosztują 70 funtów, natomiast głośniki 20 funtów mniej. Premiera już wkrótce, więcej informacji znajdziecie na stronie producenta. Czy można tak pokochać grę na iPhone’a, żeby wydać ponad 3 stówki na głośnik?

Źródło: ubergizmo

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)