GlowPuzzle – łamigłówka na Mac OS X

GlowPuzzle – łamigłówka na Mac OS X28.04.2011 22:51
GlowPuzzle – łamigłówka na Mac OS X
Zbyszek Kowal

W Mac App Store znajdziecie niewiele ponad 650 gier. W porównaniu z liczbą gier na iPhone’a wydaje się to kroplą w morzu potrzeb. Nowych tytułów przybywa jednak z dnia na dzień, a wśród nich coraz częściej można doszukać się hitów z iOS. Poznajcie GlowPuzzle.

GlowPuzzle to największy hit firmy Glosculptor, która zachwala swój produkt jako ekstremalnie uzależniającą łamigłówkę. Fakty są takie, że odsłonę iPhone'ową pobrano blisko 3 miliony razy! Jeżeli dorzucić do tego jeden milion dla Androida, to otrzyma się pełen obraz tej produkcji. Twórcy liczą, że wersja dla komputerów z Mac OS X na pokładzie również osiągnie sukces.

Gra polega na łączeniu ze sobą kropek w sposób ciągły. Podczas rysowania połączeń nie wolno dwukrotnie użyć któregokolwiek z odcinków. Zaczyna się od prostych wzorów, kończąc na ekstremalnie trudnych. Do dyspozycji gracza oddano 370 plansz!

Na uwagę zasługują również ciekawa, odblaskowa grafika oraz zapowiedź edytora plansz, który powinien pojawić się wraz z najnowszą aktualizacją. Gra, jak na standardy Mac App Store, jest stosunkowo tania. Zakup GlowPuzzle to wydatek rzędu trzech dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)