Gmail dla iOS - aplikacja była, ale się zmyła

Gmail dla iOS - aplikacja była, ale się zmyła

fot. Gmail Blog
fot. Gmail Blog
Krystian Bezdzietny
03.11.2011 11:00, aktualizacja: 03.11.2011 12:00

Wszyscy z niecierpliwością oczekiwaliśmy Gmaila dla systemu iOS. Aplikacja miała być świetna, genialna i niezastąpiona. Gmail oficjalnie zaszczycił magazyny App Store wczorajszego popołudnia, długo tam jednak nie zabawił, ponieważ był tak felerny, że Google ekspresowo go usunął.

Nie miałem przyjemności zaopatrzenia się w Gmaila dla iOS, ale po zapoznaniu się z opiniami użytkowników, którzy taką przyjemnością zostali uraczeni, nie żałuję. Aplikacja była dostępna w App Store przez trzy godziny. Tuż po jej usunięciu Google napisał na swoim Twitterze:

Aplikacja dla iOS, którą dziś udostępniliśmy, zawierała błąd z powiadomieniami. Dlatego ją usunęliśmy, aby problem naprawić. Wybaczcie, że tak namieszaliśmy.

Jednak coś mi się wydaje, że nie tylko powiadomienia były problemem, ale też negatywne opinie użytkowników. Jak pisali redaktorzy iDownloadBlog: Gmail dla iOS to wstyd i hańba.

Podczas kiedy wielu może nazwać nowego Gmaila genialnym i wspaniałym tuż po pierwszym uruchomieniu, to po 5 minutach z aplikacją udowodni Ci ona, że jest wstydem i hańbą dla Google'a.

Jak wspomniałem wyżej - nie miałem jeszcze przyjemności używać Gmaila na iOS, ale - nie ukrywam - pokładałem wielkie nadzieje w tej aplikacji. Webowa odsłona poczty Google'a jest naprawdę dobrze zrobiona i liczyłem, że Gmail jako natywna aplikacja będzie zwieńczeniem sukcesu Google'a w tej materii. Program pewnie lada moment ponownie zawita do App Store.

Źródło: iDB

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)