Godfire: Rise of Prometheus okaże się wielkim hitem?

Godfire: Rise of Prometheus okaże się wielkim hitem?20.03.2014 14:19
Godfire: Rise of Prometheus
Godfire: Rise of Prometheus
Mateusz Żołyniak

Vivid Games szykuje kolejny wielki tytuł - Godfire: Rise of Prometheus. Czy będzie to hit na miarę Real Boxing?

Vivid Games już na targach Gamescom 2013 zapowiedziało grę Godfire: Rise of Prometheus. Pokazano wtedy pierwszy teaser, ujawniono wzmianki o fabule i podano informacje o współpracy z nominowanym do Oscara studiem Platige Image, które będzie odpowiadać ze efekty graficzne.

Bydgoskie studio oficjalnie zaprezentowało dzisiaj zwiastun Godfire, który zdradza dużo więcej o rozgrywce. Będzie to przygodowa gra akcji nastawiona na widowiskowe walki z wieloma wrogami lub wielkimi bossami.

Godfire: Rise of Prometheus - Combat Trailer

Ciekawie prezentuje się system walki z dużą swobodą ruchu, dzięki któremu zmagania z wieloma przeciwnikami będą bardziej dynamiczne. Świetnie wygląda bazująca na silniku Unreal Engine 3 grafika oraz efektowne finishery, które mają być dopasowane do rodzaju przeciwnika.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Vivid Games chwali się, że Godfire: Rise of Prometheus wniesie nową jakość na rynek mobilnych gier akcji. Grafika jest oszałamiająca, a walka z pewnością będzie nasuwać skojarzenia z serią God of War. Jeżeli Polacy przyłożą się do fabuły, gra może okazać się wielkim hitem. Tym bardziej że dobrych gier akcji na smartfony brakuje. Wkrótce twórcy powinni ujawnić więcej informacji o Godfire: Rise of Prometheus. Czekam na nie z niecierpliwością.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)