Google Earth 7.0 z mapami 3D dla iOS

e
e
Krystian Bezdzietny

27.07.2012 12:49, aktual.: 27.07.2012 14:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Długo nie musieliśmy czekać na odwet Google'a w sprawie map 3D dla iOS-a, które wraz z szóstą generacją mobilnego softu wprowadzi Apple. W App Store pojawiła się zaktualizowana wersja aplikacji Google Earth z oznaczeniem 7.0, której główną nowością jest możliwość przeglądania map 3D.

Nowa odsłona Google Earth dla iOS wprowadza dwie istotne funkcje. Pierwszą z nich jest możliwość przeglądania map z widokiem 3D. Obecnie można podejrzeć w trójwymiarze Sn Fransisco, Boston, Los Angeles, Genewę oraz Rzym. Jak czytamy na karcie aplikacji w App Store - kolejna paczka miast pojawi się w przyszłych tygodniach. Przeglądanie map w 3D dostępne jest wyłącznie dla iPhone'a 4S, iPada 2 oraz iPada 3.

d
d

Drugą istotną nowością Google Earth 7.0 jest funkcja Tour guide. Dzięki niej można odbywać wirtualne wycieczki po wybranych miastach, poznawać je od historycznej strony czy odkrywać naturalne walory. Funkcja dla wszystkich użytkowników iOS-a.

Zaktualizowana wersja Google Earth dostępna jest bezpłatnie w App Store. Nawiasem mówiąc, jestem ciekaw, kiedy Google udostępni klienta swoich Map dla iOS-a.

Użytkownicy Androida możliwość korzystania z map 3D w Google Earth otrzymali mniej więcej miesiąc temu, wraz z aktualizacją aplikacji do wersji 7.0.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)