Motorola zapowiada Moto X, czyli "pierwszy telefon zaprojektowany przez ciebie"

Moto X (fot. slashgear.com)
Moto X (fot. slashgear.com)
Miron Nurski

03.07.2013 15:06, aktual.: 03.07.2013 17:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Moto X (znany do tej pory jako X Phone) jest jednym z najbardziej oczekiwanych smartfonów tego roku. Z dotychczasowych przecieków wynikało, że będzie to urządzenie, które da użytkownikowi możliwość daleko idącej personalizacji. Potwierdza to najnowsza kampania promocyjna Google'a i Motoroli.

Jutro Amerykanie będą obchodzić Dzień Niepodległości. Producenci uznali, że to świetna okazja, by dać swoim rodakom produkt, który zapewni im wolność wyboru. Podkreślają to w grafice promocyjnej, która pojawiła się dziś w prasie i Internecie.

Moto X (fot. slashgear.com)
Moto X (fot. slashgear.com)
Pierwszy smartfon zaprojektowany i wyprodukowany w USA nadchodzi.

Jutro będziesz jadł hamburgery, oglądał fajerwerki i cieszył się wolnością, dzięki której możesz być, kimkolwiek chcesz. Z tego samego powodu chcemy dać ci coś zupełnie nowego.

Pierwszy smartfon, który będziesz mógł zaprojektować samodzielnie. Dzisiaj powinieneś mieć bowiem możliwość sprawienia, że wszystkie rzeczy w twoim życiu będą tak wyjątkowe jak ty.

A to dopiero początek. Wyobraź sobie, co byłoby możliwe, gdybyś miał do swojej dyspozycji najlepszych projektantów i inżynierów w USA.

Wiedzieliśmy, że będzie to dla nas sporym wyzwaniem. Faktycznie, wiele osób mówiło nam, że tego się nie da zrobić. My jednak nie jesteśmy jak każda inna firma. Nic tak ekscytującego nie przychodzi łatwo.

Moto X.

Wkrótce.

Zaprojektowany przez ciebie. Wyprodukowany w USA.

W jaki sposób użytkownik miałby projektować swój telefon? Tego na razie nie wiadomo. Z pewnością producent udostępni jakieś proste w użyciu narzędzie, za pomocą którego można będzie dostosować wygląd sprzętu do własnych upodobań. Nie wiadomo jednak, czy personalizacja ograniczy się jedynie do wyboru koloru poszczególnych elementów, czy też możliwa będzie także ingerencja w kształt obudowy, użyte materiały itp.

[solr id="komorkomania-pl-171875" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://komorkomania.pl/3455,analitycy-nokia-musi-sie-zainteresowac-androidem-zanim-bedzie-za-pozno" _mphoto="fot-bubblews-com-171875--99a3794.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3995[/block]

Ciekaw jestem, czy klienci będą mieli również pole do popisu w kwestii specyfikacji. Zoptymalizowanie oprogramowania pod kątem dziesiątków różnych konfiguracji sprzętowych byłoby z pewnością niewyobrażalnie trudne, jednak producent w swojej reklamie zapewnia, że dokonał rzeczy niemalże niemożliwej.

Na nasze nieszczęście Motorola i tak jest już nieobecna w Europie, a z treści reklamy wyraźnie wynika, że Moto X adresowany będzie wyłącznie do amerykańskich konsumentów. Dla nas ten niezwykle interesujący telefon będzie wyłącznie ciekawostką.

Źródło: SlashGear

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)