Google miał oddać klientowi 900 dolarów. Przez pomyłkę wysłał 10 Pixeli 3 [#wSkrócie]

Google Pixel 3
Google Pixel 3
Mateusz Żołyniak

19.04.2019 15:56, aktual.: 20.04.2019 14:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pomyłki zdarzają się każdemu, ale wysłanie klientowi 10 flagowców zamiast zwrotu 900 dolarów mogło przydarzyć się tylko Google'owi.

Na Reddicie pojawiła się ciekawa historia, którą przedstawił użytkownik Cheetohz. Zwrócił on Google'owi niedziałającego Pixela 3, za co otrzymać miał pełny zwrot wydanej kwoty. Na jego konto wpłynęło jednak jedynie 80 dol. (ok. 300 zł), co było zwrotem podatku.

Zgłosił on problem działowi obsługi giganta, który powinien zwrócić mu jeszcze 900 dol. (ok. 3425 zł). Nie chcąc czekać na rozstrzygnięcie sprawy, Cheetohz zamówił w międzyczasie nowego Pixela 3.

Nowa promocja Google'a - zamów jeden telefon, dostaniesz ich 10
Nowa promocja Google'a - zamów jeden telefon, dostaniesz ich 10© reddit.com/Cheetohz

Użytkownik dość mocno zdziwił się jednak, gdy w paczce od firmy znalazł dziesięć smartfonów. W tym czasie w dalszym ciągu nie otrzymał zwrotu, więc smartfony o wartości przewyższającej 10-krotnie tę kwotę wydawały się niezłą rekompensatą.

Cheetohz jednak na tym nie zakończył sprawy. Opisał zamieszanie na Reddicie, co pomogło w kontakcie z obsługą klienta Google'a i uzyskaniu zwrotu pieniędzy. Niewiadomą pozostaje jednak to, w dlaczego zamawiając jeden smartfon dostał aż 10 urządzeń...

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)