Google Nexus 7 z łącznością 3G?

Nexus 7
Nexus 7
Tomasz Nowak

04.09.2012 12:20, aktual.: 04.09.2012 14:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nexus 7 jest bez wątpienia jednym z ciekawszych tabletów z Androidem. Dobra specyfikacja, kompaktowy rozmiar i niska cena to jego główne zalety. Wielu wytyka mu jednak jedną poważną wadę - brak łączności 3G. Wygląda na to, że niedługo narzekania się skończą. Według informacji uzyskanych przez MoDaCo Asus już produkuje Nexusa 7 3G.

To dobra wiadomość dla tych, którzy z powodu braku 3G nie zdecydowali się jeszcze na kupno tego tabletu. Ulepszona wersja Nexusa powinna trafić na rynek w połowie października. Kiedy pojawi się oficjalna informacja o dacie premiery, od razu o tym napiszemy.

Cieszę się, że urządzenie Google'a będzie w wersji z łącznością 3G. Nie zawsze jest WiFi, a tablet bez dostępu do Internetu jest - delikatnie mówiąc - mało funkcjonalny. Niestety, są i złe strony tej wiadomości.

Po pierwsze Nexus 7 był dotychczas oferowany tylko w wersji WiFi. Skoro nie było innej opcji, konsumenci wybrali to, co jest. Kiedy pojawi się model z 3G, część z nich może mieć żal do Google'a o to, że nie wszedł on równolegle z wersją WiFi. Co więcej, niektórzy mogą rozważać zakup nowej odsłony. Powinna ona być nieco droższa. Oczywiście cena wersji 16 GB z 3G i WiFi raczej nie przekroczy 300 dol.

Najbardziej zadowoleni będą ci, którzy planowali kupno Nexusa, ale nie zrobili tego właśnie z powodu braku 3G. Teraz nic nie powinno ich powstrzymać przed nabyciem wymarzonego urządzenia.

Źródło: MoDaCo

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)