Google szykuje kolejnego Nexusa?

Google szykuje kolejnego Nexusa?

Google Nexus S
Google Nexus S
Paweł Żmuda
23.02.2011 15:30, aktualizacja: 23.02.2011 16:30

Firma Google wydała właśnie aktualizację Androida do wersji 2.3.3 dla telefonów Google Nexus One i Google Nexus S. Wygląda na to, że przy okazji wypuszczenia nowego oprogramowania gigant z Moutain View - może przypadkowo - zapowiedział powstanie kolejnych komórek sprzedawanych pod własną marką.

Nowa aktualizacja spowodowała usunięcie możliwości synchronizowania kontaktów z Facebooka z książką adresową telefonu. Przedstawiciele Google'a przesłali dość obszerne oświadczenie w tej sprawie do redakcji serwisu Engadget. Czytamy w nim, że całość jest po prostu powrotem do zasad, do których muszą stosować się deweloperzy. Prawdopodobnie rzecznik Google'a poinformował o możliwości wprowadzenia kolejnych telefonów z linii Nexus.

Usuwamy możliwość integracji z Facebookiem dla Nexusa S i kolejnych urządzeń.

Przedstawicielowi firmy z Mountain View mogło chodzić oczywiście o kolejne komórki, które otrzymają aktualizację, jednak ziarno niepewności zostało zasiane i w Sieci już huczy od plotek.

Po premierze telefonu Google Nexus One szef internetowego giganta - Eric Schmidt - zapewniał, że nie możemy spodziewać się kolejnej komórki z linii Nexus. Wkrótce okazało się, że zapowiedź prezesa była nieprawdziwa.

Jak myślicie: kiedy usłyszymy o kolejnym Nexusie?

Źródło: techradar

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)