Gra firmy Play – już dostępna w serwisie NK

Gra firmy Play – już dostępna w serwisie NK

Jazda Próbna - gra Play dostępna w serwisie NK
Jazda Próbna - gra Play dostępna w serwisie NK
Kira Czarczyńska
18.11.2010 14:00, aktualizacja: 18.11.2010 15:00

Promująca ofertę MNP za 1 zł gra online od kilku dni dostępna jest w serwisie NK.pl (dawniej nasza-klasa.pl). Wydaje się, że jest to całkiem niezły pomysł na reklamę - krótki okres wystarczył, by do gry przystąpiło już ponad 250 tysięcy użytkowników serwisu.

Ciekawa gierka występująca pod tytułem Jazda Próbna w PLAY to nic innego jak zręcznościówka, w której "ścigamy się" tradycyjnymi, polskimi samochodami:

  • Fiat 126p - popularny kiedyś maluch.
  • Fiat 125p - znany lepiej jako duży fiat.

Oba samochody graficy fioletowego operatora przystosowali do rajdów - karoserie co prawda każdy rozpozna na pierwszy rzut oka, ale już koła kompletnie nie przypominają oryginalnych. Dzięki temu gierka ma całkiem przyjemny klimat.

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play, zachęcił dzisiaj do udziału w zabawie:

Ścigaj się samochodami Play, którymi będziesz pokonywać przeszkody, strzelać i ścigać się ze znajomymi. Za przejechany dystans i zdemolowane przeszkody zdobywasz punkty, za które możesz zamienić samochód lub skorzystać z warsztatu. Zaproś znajomych do gry i zobacz, kto z Was będzie najlepszy!

Klimat reklam i marketingu Play został w Jeździe Próbnej zachowany: po drodze możemy np. zdobywać Punkty Demolki, rozwalając Drogie MMS-y, Kiepskie Telefony czy Drogie Abonamenty. Dodatkowo gracz ma możliwość pozostawienia numeru telefonu, jeśli chce dowiedzieć się więcej o ofercie - pracownik Play zadzwoni ze szczegółami dotyczącymi propozycji fioletowego operatora.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)