Green Farm – nowa farma Gameloftu również na iOS [wideo]

Green Farm – nowa farma Gameloftu również na iOS [wideo]
11.05.2011 05:20
Green Farm – nowa farma Gameloftu również na iOS [wideo]
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Jeżeli macie już po dziurki w nosie FarmVille, to zapewne zainteresuje Was propozycja Gameloftu, która od kilku dni dostępna jest nie tylko z poziomu Facebooka. Tysiące zagorzałych farmerów mogą teraz pielęgnować swoje grządki również na iPadzie lub iPhonie.

Green Farm to darmowa gra Gameloftu, która jakiś czas temu pojawiła się na Facebooku. Zasady zabawy nie odbiegają znacząco od tych znanych z FarmVille. Trzeba sadzić, orać, zbieracz plony, powiększać farmę oraz odwiedzać innych farmerów.

Zdaniem wielu graczy propozycja francuskiego giganta jest bardziej kolorowa i uniwersalna. W szczególności możliwość spotykania innych graczy w specjalnie przygotowanym do tego celu mieście wpływa znacząco na rozgrywkę. Taki swoisty mariaż farmy z serią The Sims.

Od kilku dni z App Store można pobrać darmowego klienta, który pozwoli Wam doglądać swoich nowych farm na Facebooku. Lojalnie ostrzegam: ta gra potrafi wciągnąć na długie godziny. Jeżeli dopiero wyleczyliście się z FarmVille, to absolutnie nie sięgajcie po Green Farm! Ja niestety zrobiłem ten błąd.

Źródło: pocketgamer.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)