Greenpois0n z jailbreakiem untethered dla wszystkich urządzeń z iOS 4.2.1 wydany!

Greenpois0n z jailbreakiem untethered dla wszystkich urządzeń z iOS 4.2.1 wydany!
Krystian Bezdzietny

04.02.2011 07:49, aktual.: 04.02.2011 08:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po tygodniach wyczekiwania i męczeństwa z redsn0w, wreszcie możemy trwale odblokować wszystkie urządzenia z iOS 4.2.1. Grupa Chronic Dev Team, wedle niedawnych zapowiedzi, w końcu udostępniła użytkownikom program Greenpois0n 1.0RC5, który bez plików SHSH odblokuje każde urządzenie Apple - od iPoda touch 2G po AppleTV 2G.

Niestety, jest pewien minus tej dobrej wiadomości. Najnowsza wersja Greenpois0n póki co dostępna jest jedynie dla właścicieli komputerów Mac, choć według zapowiedzi deweloperów, niebawem ma zostać zaprezentowana również wersja dla Windows i Linux.

Program współpracuje z następującymi urządzeniami: iPhone 3GS, iPhone 4, iPod touch 2G, iPod touch 3G, iPod touch 4G, iPad oraz AppleTV 2G. I wszystkie wymienione urządzenia, przy użyciu Greenpois0n, zostaną trwale odblokowane, dzięki czemu właściciele niektórych urządzeń Apple'a zostaną uwolnieni od redsn0w.

Program dostępny jest bezpośrednio na stronie projektu lub pod tym linkiem. Jeszcze dzisiaj na SIMblogu pojawi się poradnik, który wyjaśni, jak odblokować urządzenie z iOS 4.2.1 przy pomocy Greenpois0n 1.0RC5.

Źródło: Redmond Pie

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)