Gresso Luxor - "tani" odpowiednik Las Vegas Jackpot

Gresso Luxor - "tani" odpowiednik Las Vegas Jackpot

Gresso Luxor
Gresso Luxor
Tomasz Hamryszak
30.11.2010 16:06, aktualizacja: 30.11.2010 17:06

Zapewne niektórzy z Was pamiętają, jak w sierpniu informowaliśmy o pojawieniu się kolejnego modelu tylko dla bogaczy. Mowa tutaj oczywiście o Luxor Las Vegas Jackpot, którego cena przyprawiała o zawroty głowy. Firma Gresso pomyślała jednak o mniej zamożnych amatorach luksusowych telefonów i przygotowała model Luxor.

Gresso Luxor jest jedynie namiastką modelu Las Vegas Jackpot. Nie uświadczymy tutaj złotych czy diamentowych wstawek, chociaż przyszli nabywcy nie powinni narzekać na jakość materiałów.

Obudowa Luxora została wykonana z tytanu pokrytego ceramiką, co w połączeniu daje niewątpliwie solidną i elegancką konstrukcję. Tył urządzenia to w większości 200-letnie drewno zwane African Blackwood. Wyświetlacz został pokryty 42-karatowym szafirem, co nie powinno nikogo dziwić w przypadku luksusowych słuchawek.

Gdyby to Wam nie wystarczyło, to Gresso zadbało również o solidne wykonanie klawiszy. Każdy z nich jest laserowo wycinany, a następnie ręcznie polerowany.

Jaka jest cena luksusu? Producent za model Gresso Luxor życzy sobie jedyne… 4000 dolarów. Równowartość około 12 000 złotych w porównaniu z ceną Luxury Las Vegas Jackpot wydaje się śmiesznie niska, lecz kto pozwoli sobie na wydanie takiej sumy na telefon?

Źródło: GSMArena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)