Gry Gameloftu dla Xperii Play pojawią się niedługo w Android Markecie

Gry Gameloftu dla Xperii Play pojawią się niedługo w Android Markecie
Zbyszek Kowal

15.10.2011 17:00, aktual.: 15.10.2011 19:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Doskonałe wiadomości napływają do nas od francuskiego giganta branży mobile firmy Gameloft. Wspomniany producent poinformował bowiem że wszystkie gry jakie pojawiły się do tej pory dla Xperii Play będą dostępne w Android Market!

Dotychczas użytkownicy Xperii Play aby zagrać w gry Gameloftu musieli skorzystać oficjalnego sklepu francuskiego producenta. Rozwiązanie to nie było zbyt wygodne, co nie oznacza oczywiście że nie miało swoich plusów. Zazwyczaj ceny gier w sklepie Gameloftu są niższe od tych jakie można spotkać w sklepie Google’a.

Teraz dostępność gier francuskiego producenta będzie dużo większa, a użytkownicy Xperii Play będą mogli pobierać ulubione tytuły z Android Marketu. Zgodnie z zapowiedzią, aplikacje publikowane będą stopniowo w postaci wersji HD.

Na razie nie ujawniono jednak czy Gameloft planuje wydać kolejne tytuły dla Xperii Play. Być może nowe gry pojawią się na tegoroczną gwiazdkę. To najlepszy okres dla producentów gier. Czytajcie Simblog codziennie, będziemy Was informować o nowościach.

Źródło: DroidGamers

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)