5 sportowych gier na urządzenia mobilne

Gry sportowe na smatfona
Gry sportowe na smatfona
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Marek Pruski

10.10.2015 12:12, aktual.: 11.10.2015 23:18

„Sport to zdrowie!” Ktoś, kto wypowiedział to zdanie po raz pierwszy nie myślał pewnie, że kiedyś ludzie styczność ze sportem będą mieli przez cienka szybkę z czujnikiem dotyku. Dzięki tym grom zbyt wiele kalorii może nie spalicie, ale przynajmniej dostarczą Wam nieco rozrywki.

FIFA 16 Ultimate Team

Przegląd o grach sportowych nie mógłby pominąć najpopularniejszej serii w tej kategorii. Tegoroczna FIFA niestety nie zachwyca. Bugi w grze, słabo działające serwery oraz tony mikropłatności, bez których zbudowanie składu marzeń trwałoby kilka lat.

Obraz

Niemniej od strony graficznej i mechanicznej to wciąż wspaniały symulator piłki nożnej z ogromną wręcz grywalnością. Nowa FIFA została wyposażona w sporą liczbę klubów i piłkarzy, wraz z stadionami, piłkami i wszystkim tym, z czym dyscyplina, którą przedstawia jest kojarzona. Zainteresowanych zapraszam do pełnej recenzji gry, a przekonanych odsyłam do sklepów

Real Boxing

Jak już wspominałem w przeglądzie brutalnych gier – boks to dla mnie tylko obijanie mordy za dużą kasę. Jednak, zaliczany jest do sportu, a że ta gra to wyjątkowo dobry jej symulator, to i w tym przeglądzie jest warta uwagi.

Obraz

Trzymamy gardę, wyprowadzamy ciosy z lewej, prawej, proste sierpowe i podbródkowe. W kluczowych momentach jest spowolnienie, które pozwala nam podziwiać krew wylewającą się z ust przeciwnika. Nie byłbym też sobą gdybym nie wspomniał, że gra pochodzi od polskiego studia Deweloperskiego Vivid Games. Pobierzecie ją za darmo ze Sklepu Play i App Store

1280x720 RealBoxing Hybrid EN V3 Miami

WGT

Zasad golfa osobiście nie znam, w uproszczonym schemacie wygląda to tak, że jest kij, jest piłka i jest dołek, a zadaniem gracza jest wbicie piłki do dołka za pomocą kija. Panuje także kilka uściśleń dotyczących chociażby punktowania, czy kolejności podejścia graczy do piłeczki, a zapoznać się z nimi możecie w grze World Golf Tour.

Obraz

Gra pozwala na prowadzenie rozgrywki przez Internet i prowadzenie swobodnych rozmów na czacie. Niestety twórcy słabo zadbali o grafikę i mechanikę, które nie są zbyt realistyczne. Mimo to gra się całkiem przyjemnie a rozgrywki online działają bez zarzutu. Gra jest darmowa i pobierzecie ją ze Sklepu Play i App Store.

WGT Golf Mobile Trailer preview video

Table Tennis Touch

Tenis Stołowy to jedna z moich ulubionych dyscyplin. Jego wirtualna odsłona studia Yakuto sprostała oczekiwaniom graczy. Gra kilka dostała nominację do kilku światowych nagród, a od PocketGamer uzyskała ocenę 9/10, co w przypadku tego recenzenta nie zdarza się często. Wiele trybów, płynność animacji i wciągająca rozgrywka – czego więcej trzeba?

Obraz

O tej grze być może przeczytaliście w przeglądzie gier za mniej niż piątaka. Obecnie skończyła się promocja na grę i kosztuje ona 5 dolarów, co dla niektórych może okazać się przeszkodą. Ode mnie macie pełną rekomendację, bo wedle mojej skromnej opinii to najlepszy symulator tenisa stołowego.

Table Tennis Touch - Out Now on Android! (Official Trailer)

SBK15

Sporty motorowe też cieszą się dużą popularnością. SBK15 to kolejna już odsłona Superbike World Championship, która osiągnęła niemałą popularność. Superszybkie motocykle i długie proste to połączenie idealne, którego możecie doświadczyć właśnie tutaj.

Obraz

Gra daje niepowtarzalne poczucie prędkości. W podstawowej darmowej wersji mamy kilka tras i zawodników do wyboru. Resztę odblokować można za pomocą jednej płatności, a potem cieszyć się licencjonowanymi trasami i zawodnikami bez dodatkowych opłat. Gra powstała głównie dla promocji, a nie dla zysku, a poza tym w swoim segmencie jest całkiem spoko, więc ją też mogę Wam polecić.

SBK15 Official Mobile Game Trailer (Windows Phone)

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)