Gry za grosze na Androida – 12 tytułów w ostatni dzień promocji!

Gry za grosze na Androida – 12 tytułów w ostatni dzień promocji!
Zbyszek Kowal

16.12.2011 07:20, aktual.: 16.12.2011 08:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzisiaj dobiegnie końca zaskakująca promocja Google’a, którą zorganizowano dla uczczenia 10-miliardowego pobrania z Android Marketu. Na pożegnanie gigant z Mountain View zaoferował swoim użytkownikom aż 12 tytułów.

Poniżej znajdziecie listę ostatnich 12 gier, jakie można pobrać z Android Marketu w cenie 34 groszy każda. Dzisiaj kończy się 10-dniowa promocja Google’a. Na podsumowania, statystyki oraz wnioski przyjdzie jeszcze czas. Tymczasem zerknijcie, co dobrego na talerzu.

Wbrew moim oczekiwaniom Google nie zaskoczył jakimś niesamowicie dużym tytułem na koniec. Niemniej jednak takie perełki jak Majesty: Fantasy Kingdom Sim lub HEAVY GUNNER 3D warto na swoich telefonach zainstalować. Niektóre z tytułów były już dostępne w promocyjnych cenach wcześniej, więc jeżeli je przegapiliście, to macie ostatnią szansę na uzupełnienia.

Ciekawy jestem, ile gier zakupiliście w ramach promocji Google’a oraz czy specjalnie dla nich zarejestrowaliście karty kredytowe. W branży panuje powszechna opinia, że to właśnie akcja przyzwyczajenia ludzi do zakupów w Android Markecie była prawdziwym celem popularnej firmy.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)