GTA 3 już w App Store!

GTA 3 już w App Store!15.12.2011 07:48
GTA 3 już w App Store!
Zbyszek Kowal

Dzień, na który czekało tysiące fanów urządzeń z iOS-em na pokładzie, właśnie nadszedł.  Firma Rockstar opublikowała w App Store GTA 3. W rozwinięciu znajdziecie gameplay zarówno na iPhonie 4S, jak i iPadzie 2.

Pojawienie się jednego z największych tytułów w historii gier na platformie mobilnej Apple’a to nie tylko doskonała wiadomość dla graczy, ale również prognostyk dla branży gier. Droga do rozwoju iPada oraz smartfonów jako platformy do grania właśnie otwarła się najszerzej jak to tylko możliwe.

Jak widać na załączonych do wpisu filmikach, GTA 3 prezentuje się wyśmienicie. Dawnych wspomnień czar powraca niczym bumerang. Nic tylko czekać na kolejne odsłony, jestem pewien, że po sukcesie (tutaj nie mam wątpliwości) GTA 3 Rockstar nie poprzestanie na tej jednej grze.

Co najważniejsze, ktoś podszedł do premiery Grand Theft Auto z głową i cena nie została wywindowana do niebotycznego poziomu. Za uniwersalną aplikację należy zapłacić zaledwie 4 euro. Jak na tak wielką premierę, cena jest dość niska.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)