GTA 3 już w App Store!

GTA 3 już w App Store!

GTA 3 już w App Store!
Zbyszek Kowal
15.12.2011 07:48, aktualizacja: 15.12.2011 08:48

Dzień, na który czekało tysiące fanów urządzeń z iOS-em na pokładzie, właśnie nadszedł.  Firma Rockstar opublikowała w App Store GTA 3. W rozwinięciu znajdziecie gameplay zarówno na iPhonie 4S, jak i iPadzie 2.

Pojawienie się jednego z największych tytułów w historii gier na platformie mobilnej Apple’a to nie tylko doskonała wiadomość dla graczy, ale również prognostyk dla branży gier. Droga do rozwoju iPada oraz smartfonów jako platformy do grania właśnie otwarła się najszerzej jak to tylko możliwe.

Jak widać na załączonych do wpisu filmikach, GTA 3 prezentuje się wyśmienicie. Dawnych wspomnień czar powraca niczym bumerang. Nic tylko czekać na kolejne odsłony, jestem pewien, że po sukcesie (tutaj nie mam wątpliwości) GTA 3 Rockstar nie poprzestanie na tej jednej grze.

Co najważniejsze, ktoś podszedł do premiery Grand Theft Auto z głową i cena nie została wywindowana do niebotycznego poziomu. Za uniwersalną aplikację należy zapłacić zaledwie 4 euro. Jak na tak wielką premierę, cena jest dość niska.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)