Guerrilla Bob już na Androidzie, wersja dla Xperia Play wkrótce [wideo]

Guerrilla Bob już na Androidzie, wersja dla Xperia Play wkrótce [wideo]
Zbyszek Kowal

20.03.2011 08:19, aktual.: 20.03.2011 09:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli uwielbiacie tytuły, które działają na kilku platformach, to mamy dla Was doskonała wiadomość. Wielki hit z App Store’a – Guerrilla Bob -  trafił już do Android Marketu. Od teraz użytkownicy kilku platform mogą rywalizować ze sobą o miano najlepszego wymiatacza.

Produkcja Angry Mob Games pod względem mechaniki gry przypomina do złudzenia takie tytuły, jak iDracula czy Minigore. Gracz wciela się w postać tytułowego Boba, który resztę świata do swoich racji przekonuje za pomocą dziesięciu fantastycznych pukawek. Zobaczcie zresztą sami, jak projekt ten prezentuje się w akcji.

Tryb wieloosobowy wydaje się nader rozwinięty w stosunku do tego, co można znaleźć zarówno w sklepie Google’a, jak i Apple’a. Jeżeli dorzucimy do tego możliwość współpracy telefonu oraz komputera (PC lub Mac), to otrzymujemy naprawdę pokaźną liczbę możliwości gry z przyjaciółmi.

Twórcy zapowiedzieli również, że ich największy tytuł pojawi się na smartfona Xperia Play. Powyżej możecie zobaczyć, jak gra prezentuje się na urządzeniu Sony w tej chwili. Poniżej znajdziecie linki do sklepów, w których można zakupić Guerrilla Bob już teraz.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)