Gun Bros pojawi się na Androidzie

Strona głównaGun Bros pojawi się na Androidzie
09.11.2010 09:30
Gun Bros
Gun Bros
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Dziś w Android Markecie pojawia się więcej takich gier, które przywędrowały z innych platform, niż tych specjalnie napisanych z myślą o telefonach z Androidem. Sytuacja ta na pewno nie zmieni się przez najbliższe kilka miesięcy. Nie mam jednak nic przeciwko temu, jeśli takie pozycje jak Gun Bros będą pojawiać się częściej.

Gun Bros to dzieło programistów Glu Mobile, które pomalutku zaczyna podbijać App Store. Zabawa polega na kontrolowaniu dwóch najemników, którzy zalewają kulami tysiące przeciwników. Wszystko w pięknej grafice i klasycznym widoku top down. Popatrzcie zresztą sami na trailer z gry:

Najważniejszą jednak cechą Gun Bros jest to, że gra ma bardzo ciekawy tryb multiplayer. Razem z przyjacielem można rozegrać bardzo intensywną partyjkę. Co ciekawe jednak, nawet gdy naszego towarzysza nie ma w danej chwili online, my i tak możemy używać jego postaci do gry.

Warto dodać, że bohater cały czas zdobywa doświadczenie, więc po ponownym zalogowaniu nasz kumpel zobaczy jeszcze silniejszą własną postać.

Gun Bros to gra z kategorii freemium ? czyli taka, którą można pobrać za darmo. Producenci zarabiają i tak na płatnych dodatkach możliwych do zakupienia wewnątrz gry. Glu Mobile potwierdził powstanie wersji na Androida. Czas oczekiwania nie powinien być dłuższy niż jeden miesiąc.

Źródło: droidgamers

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)