Gym Babes 2 – seksowne panienki na Androida [wideo]

Gym Babes 2 – seksowne panienki na Androida [wideo]
Zbyszek Kowal

30.04.2011 10:51, aktual.: 30.04.2011 12:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niektórzy panowie chodzą na siłownię tylko po to, aby popatrzeć na ładne i wysportowane panie. Taka wycieczka wymaga wykupienia karnetu oraz stroju sportowego, aby nie wzbudzać podejrzeń. Dla takich facetów mamy inną, tańszą alternatywę w postaci Gym Babes 2!

Być może słyszeliście o pierwszej odsłonie Gym Babes, która została pobrana ponad 100 tysięcy razy. Cały urok aplikacji tkwi w filmikach, które prezentują ćwiczące na siłowni dziewczyny. Poniżej zamieszczamy materiał wideo (wybaczcie rosyjski język), na którym widać aplikację w akcji.

W porównaniu do darmowej części pierwszej, w dwójce znajduje się więcej pań (konkretnie 6) oraz nowe ćwiczenia, które wykonują dziewczyny. Użytkownik może wybrać, którą część ciała i w jak intensywnym treningu chce oglądać. Czyste szaleństwo!

Gym Babes 2 kosztuje blisko 6 zł. Co ciekawe, znalazło się już ponad 5 tysięcy podglądaczy, którzy zakupili aplikację z Android Marketu. Wygląda na to, że 30 tysięcy złotych lub nawet więcej można zarobić, nagrywając dziewczyny w siłowni. Kreatywny biznes czy głupota pobierających?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)