GYRO – ciekawy polski koncept na Androida

GYRO – ciekawy polski koncept na Androida
Zbyszek Kowal

29.05.2012 19:28, aktual.: 29.05.2012 21:28

Na skrzynkę e-mailową naszego bloga dotarła wiadomość od polskiego developera, który próbuje podbić świat projektem GYRO. Czy proste zasady, intuicyjne sterowanie oraz uzależniający gameplay będą w stanie odnieść sukces?

Bardzo chętnie publikujemy informacje o nowych polskich projektach, dlatego też z przyjemnością dzielimy się z Wami wiadomościami na temat GYRO. Projekt nie wyróżnia się ciekawą grafiką, jest raczej minimalistyczny pod tym względem, ale za to nadrabia „gazylionami” punktów do zdobycia, czyli czymś, co docenią miłośnicy gier arcade.

Zadanie gracza jest dość proste. Trzeba łączyć ze sobą kolory, zbierać power-upy i neutralizować wirusy, zdobywając tym samym kolejne achievementy. Zdobywane przez nas punkty trafiają na globalną tablicę wyników (wspierane przez SWARM), wyznaczając nasze miejsce w hierarchii.

Warto nadmienić, że GYRO jest aplikacją darmową, którą możecie już teraz pobrać z Google Play. Co ciekawe, gra nie zawiera reklam, chociaż niewykluczone, że pojawią się w przyszłości. Twórcy z pewnością przeczytają nasz wpis, zatem Wasze uwagi zostawione w komentarzach mogą pomóc ulepszyć projekt.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)