Heroes of Might and Magic 3 w styczniu na tabletach!

Heroes of Might and Magic 3 w styczniu na tabletach!
Zbigniew Kowal

10.12.2014 17:20, aktual.: 10.12.2014 18:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najbardziej wyczekiwany port z PC na urządzenia mobilne w końcu dojdzie do skutku. Ekipa Ubisoftu oficjalnie potwierdziła bowiem pojawienie się gry Heroes of Might and Magic 3 na tabletach. Na tego typu informacje tysiące graczy czekało latami. Co wiemy o odsłonie mobilnej popularnych „hirołsów”?

Zawsze powtarzałem, że pomysł z przeniesieniem Heroes 3 na smartfony lub tablety to prawdziwa żyła złota. Nie tylko ja, ale również spora grupa moich znajomych chciałaby zagrać w legendarne dzieło New World Computing na swoich urządzeniach. Nie mam tutaj na myśli wersji uruchamianych przez różnego rodzaju emulatory. Marzyła się nam dopracowana edycja, dostosowana do możliwości dzisiejszego sprzętu mobilnego.

Speed Painting - Might & Magic Heroes III HD Edition [UK]

Czekałem długo, w końcu jednak te drobne marzenie się ziści. Ubisoft oficjalnie potwierdził plany wydania Heroes of Might and Magic 3 HD Edition na iPady. Zgodnie z zapowiedzią, gra powinna pojawić się w App Store oraz Google Play już 29 stycznia. Co smutne jednak, będzie to port oryginalnej wersji Heroes of Might and Magic 3: The Restoration of Erathia bez szeregu dodatków jakie trójka otrzymała po premierze.

Za produkcję odpowiedzialne jest studio DotEmu, znane z przywoływania do życia starych klasyków. Załączony do wpisu filmik pokazuje żmudną pracę nad przystosowaniem assetów z gry do wymagań współczesnych tabletów. Wydaje się więc, że do sprawy postanowiono podejść bardzo profesjonalnie. Bez względu na przyszłą cenę gry, ja już teraz jestem zdecydowany na zakup.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)