Heyah - Dzień za Grosze, czyli nielimitowane rozmowy w sieci

Heyah - Dzień za Grosze, czyli nielimitowane rozmowy w sieci

heyah
heyah
Kira Czarczyńska
16.09.2010 10:56, aktualizacja: 16.09.2010 12:56

Kolejna odsłona obniżek w Heyah! Tym razem za niecałą złotówkę - tytułowe "grosze" - klienci będą mogli rozmawiać każdego dnia bez limitów z innymi użytkownikami Heyah.

W ramach promocji każdy użytkownik taryfy Nowa Heyah, który w okresie trwania promocji aktywuje niniejszą ofertę, będzie mógł każdego dnia do północy wykonać nielimitowaną liczbę krajowych połączeń głosowych i wideo do innych użytkowników Heyah i abonentów Heyah MIX.

Warunkiem skorzystania z promocji Dzień za Grosze jest posiadanie aktywnego konta na usługi wychodzące. Usługę możemy aktywować, wykorzystując jeden z następujących sposobów:

  • przez jednorazowe wysłanie Ekspresowego kodu: 1104#
  • przez wysłanie kodu *100# i wybranie właściwej opcji w menu telefonu
  • przez internetowy serwis Samoobsługa dostępny na www.heyah.pl
  • kontakt z Biurem Obsługi Użytkownika Heyah na nr (+48) 888002222 lub z telefonu Heyah *2222 (koszt połączenia 1 zł/min)
  • przez IVR, łącząc się z numerem *2222 z Heyah (koszt połączenia 1 zł/min).

Opłata dzienna za korzystanie z Usługi wynosi 0,98 zł brutto i jest pobierana z konta użytkownika w momencie wykonania pierwszego połączenia głosowego lub wideo do innego użytkownika Heyah.

Ważne! Usługa pozostaje aktywna do momentu jej dezaktywacji - czyli przedłuża się automatycznie i pobierana jest kolejna opłata.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)