Heyah Konto na Androida - darmowe i użyteczne

Heyah Konto na Androida - darmowe i użyteczne

Heyah Konto (fot. googleplay)
Heyah Konto (fot. googleplay)
Mateusz Żołyniak
27.03.2012 11:50, aktualizacja: 27.03.2012 13:50

Ostatnio testowałem aplikację Freeyah, czyli komunikator na smartfony przygotowany przez Heyah. Teraz sieć oddaje w ręce użytkowników smartfonów z systemem operacyjnym Android kolejny program - Heyah Konto. Co on umożliwia?

Ostatnio testowałem aplikację Freeyah, czyli komunikator na smartfony przygotowany przez Heyah. Teraz sieć oddaje w ręce użytkowników smartfonów z systemem operacyjnym Android kolejny program - Heyah Konto. Co on umożliwia?

Heyah Konto to rozbudowana wersja narzędzia umożliwiającego zarządzanie kontem z poziomu telefonu. Dotychczasowe funkcje pozwalały sprawdzić stan i datę ważności konta czy uzupełnić je kodem spod zdrapki. W najnowszej wersji dodano sporo opcji. W kolejnych zakładkach znajdują się teraz narzędzia do sprawdzania statusu i aktywacji podstawowych usług telekomunikacyjnych, zmian taryf na koncie, aktywacji promocyjnych pakietów czy sprawdzania brakującej wartości zadeklarowanych doładowań w ofercie Heyah Mix.

Podobnie jak we Freeyah transmisja danych w ramach aplikacji jest bezpłatna na terenie Polski. Program obsługuje wszystkie taryfy dostępne w Heyah i Heyah MIX, a jego szczegółowy opis znajdziecie w sklepie Google Play.

Sieć planuje wprowadzanie kolejnych aplikacji. Mają one dać użytkownikom smartfonów jeszcze większą swobodę działania niezależnie od komputera. Dużo mówi się o nowej usłudze multimedialnej, ale na szczegóły trzeba jeszcze trochę poczekać.

Pewne jest, że Heyah zamierza intensywnie promować nowe usługi związane z używaniem Internetu w smartfonie. Ma to oczywiście na celu zachęcenie jak największej grupy użytkowników do wykupienia pakietów danych i stałego korzystania z nich. Bardzo dobrze, że poza komunikatorem sieć przygotowała kompleksową aplikację do zarządzania kontem. Jest ona ciekawa nie tyle ze względu na wyświetlanie informacji o taryfie i stanie konta, ale z uwagi na dodanie dostępu do przeglądu aktualnych promocji, które często są niezauważane przez użytkowników.

Warto pochwalić krok Heyah. Tak jak kiedyś Play (PlayBox) sieć wprowadziła aplikację użytkową dla swoich klientów. Mam nadzieję, że wkrótce podobne programy przygotują pozostali operatorzy. Moim zdaniem to zdecydowanie wygodniejszy sposób zarządzania kontem niż każdorazowe odwiedzanie stron WWW na komputerze czy korzystanie z kodów USSD. Jakie jest Wasze zdanie: wolicie tradycyjne sposoby czy dedykowane aplikacje?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)