Hitman GO tanieje w App Store. Warto skorzystać z promocji!

Hitman GO tanieje w App Store. Warto skorzystać z promocji!
Zbigniew Kowal

21.08.2014 16:21, aktual.: 21.08.2014 18:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wyczekiwana przez sporą liczbę fanów strategia turowa z Agentem 47 w roli głównej odstraszała wysoką ceną w dniu premiery. Ten problem jednak właśnie zniknął wraz z najnowszą promocją w App Store. Zdecydowanie warto skorzystać z takiej oferty.

Za produkcję gry odpowiada mały zespół stworzony z pracowników Square Enix Montreal, którego zadaniem było przygotowanie rewelacyjnej strategii turowej. Hitman GO pod względem mechaniki znacznie odbiega od tego, co widzieliśmy w innych grach z tej serii.

Obraz

Główna plansza przypomina szachownicę, po której poruszają się osobliwe pionki. Zarówno Agent 47, jak i jego przeciwnicy są figurkami. Zadaniem gracza jest takie przesuwanie Hitmana, aby nie natrafił on na pole zajęte przez bandziorów. Oczywiście rozgrywkę urozmaicają pola specjalne, które pozwalają korzystać z arsenału Agenta 47.

Tylko od gracza zależy, czy dostępne 68 poziomów przejdzie na jedną czy na trzy gwiazdki. W każdym etapie są wymagania (liczba ruchów, brak trupów, zabranie specjalnej walizki) do spełnienia. Tylko od nas zależy zatem, czy plansze będziemy pokonywać dyskretnie czy z przytupem i przy użyciu broni palnej.

Obraz

Na uwagę zasługuje nietuzinkowa oprawa graficzna, stylizowana na grę planszową. Mapy przypominają dioramę, którą można oglądać z dowolnej strony. Całość prezentuje się okazale, oczywiście pod warunkiem, że macie minimum iPada 2 lub iPhone’a 4.

W dniu premiery Hitman GO kosztował niecałe 4,5 euro. Studio Square Enix zdecydowało się jednak obniżyć cenę gry do 1,79 euro w App Store. Promocja potrwa tylko do najbliższej niedzieli. Co ciekawe, za taką samą kwotę można pobrać grę także z Google Play. Miłośnicy dobrych turówek oraz fani Agenta 47 nie powinni takiej promocji przegapić

Hitman GO - Launch Trailer

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)