Hitman GO zapowiada się na kandydata do gry roku!

Hitman GO zapowiada się na kandydata do gry roku!
Zbigniew Kowal

13.02.2014 22:46, aktual.: 13.02.2014 23:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tylko nielicznie pamiętali o tym, że jakiś czas temu ekipa Square Enix zarejestrowała nazwę Hitman GO w urzędzie patentowym. Dzisiaj wiemy już, że tytuł ten nie pojawi się na PC lub konsolach. Najnowsze dzieło studia z Montrealu trafi bowiem już wkrótce na urządzenia mobilne. Zapowiada się bardzo interesująco.

Tym razem nie mam dla Was informacji o nowych grach czy też gorących promocjach. Czas na drobne ploteczki które zelektryzowały niemal wszystkie serwisy branżowe na świecie. Zgodnie z najnowszą informacją prasową, studio Square Enix już wkrótce planuje wydać grę Hitman GO na urządzenia mobilne.

Za produkcję odpowiedzialny jest mały zespół stworzony z pracowników Square Enix Montreal. Nowy tytuł powstaje z myślą o urządzeniach mobilnych. Nie chodzi jednak tylko o dostosowanie sterowania do dotykowych ekranów. Hitman GO to strategia turowa, która pod względem mechaniki będzie znacznie odbiegać od tego co widzieliśmy w innych grach z tej serii.

Obraz

Plansza będzie przypominała nieco szachownice z różnymi lokacjami. Gracz będzie musiał unikać przeciwników lub eliminować cele za pomocą arsenału Agenta 47. Każdy ruch wymagać będzie strategicznego myślenia oraz używania odpowiednich narzędzi do zaistniałej sytuacji.

Twórcy gry poinformowali, że aplikacja jest już niemal ukończona. Właśnie ruszają obszerne testy, które mają potwierdzić jakość samej gry. Niestety nie ujawniono dokładnej daty premiery ani nazwy platform na jakich Hitman GO się pojawi. Oczywiście obiecuje wrócić do tego tematu jak tylko pojawią się nowe informacje.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)