Holenderska telefonoholiczka skazana

Rozmowy potrafią być męczące (fot. cmha-east.on.ca)
Rozmowy potrafią być męczące (fot. cmha-east.on.ca)
Kamil Homziak

09.09.2011 09:00, aktual.: 09.09.2011 11:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć z uwagi na malejące ceny połączeń, z telefonów komórkowych rozmawiamy coraz częściej i coraz dłużej, czasami sygnał dzwoniącej komórki może być irytujący. Przekonał się o tym pewien 62-latek z holenderskiej Hagi, którego komórka dzwoniłą wyjątkowo często.

To za sprawą byłej sympatii, 42-letniej kobiety, która w ciągu roku wykonała do niego 65 tys. połączeń, co daje średnio 178 połączeń dziennie i ponad 7 na godzinę. Holenderka tłumaczyła, że wciąż pozostaje w zwiążku z adresatem telefonów i dlatego chciała się z nim porozumieć. Tyle że on nie odbierał, a po czasie zdecydował się zgłosić sprawę nękania do sądu.

Sąd zabronił kobiecie dalszego kontaktu z mężczyzną, a z jej mieszkania w Rotterdamie skonfiskowano wszystkie telefony komórkowe, a także komputery. Jak widać, miłość czasami potrafi być męcząca, a nowoczesne technologie, w teorii ułatwiające kontakt dwojga ludzi, mogą stać się utrapieniem. Bo to cały w tym ambaras, żeby dwoje chciało naraz. Ciekawe, czy 62-letni Holender nie nabawił się wstrętu do telefonów?

Źródło: Fox News

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)