"Honeycomb nie ma minimalnych wymagań dla procesora" - wideo z tournee po systemie

"Honeycomb nie ma minimalnych wymagań dla procesora" - wideo z tournee po systemie

sd
sd
Krystian Bezdzietny
07.01.2011 10:24, aktualizacja: 07.01.2011 11:24

Z godziny na godzinę pojawia się coraz więcej informacji o nowym systemie Google'a - Androidzie Honeycomb. Wczoraj mieliście okazje przyjrzeć się nowym funkcjom "plastra miodu", a dziś możemy podziwiać jego interfejs dzięki krótkiemu wideo prosto z targów CES. Ponadto dowiadujemy się, że Honeycomb nie ma minimalnych wymagań sprzętowych co do procesora.

Jeśli chodzi o sprawę minimalnych wymagań, to zapytany na Twitterze Dan Morrill (jeden z głównych ludzi pracujących nad Androidem) o minimalne wymagania Honeycomba odpowiedział, że generalnie system nie ma twardo ustalonych wymagań sprzętowych w kwestii procesora. Zatem informacja, jakoby Android 3.0 wymagał dwurdzeniowego procesora do poprawnego działania, jest wyssana z palca plotką. Oczywiście to niemożliwe, aby system nie miał określonych wymagań minimalnych, ale na podstawie wypowiedzi Morrilla można wywnioskować, że nie będą one zbyt wygórowane.

A oto wideo, dzięki któremu możemy przyjrzeć nieco bliżej  nowemu interfejsowi Androida Honeycomb, prezentowanemu na tablecie Motorola Xoom:

Honeycomb user interface demo on Motorola Xoom

Źródło: HDblog.it

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)