Honor 20 i 20 Pro z unikatowym wzornictwem [#wSkrócie]

Honor 20 i 20 Pro z unikatowym wzornictwem [#wSkrócie]

Honor 20 Pro
Honor 20 Pro
Źródło zdjęć: © Weibo
Mateusz Żołyniak
10.05.2019 12:50, aktualizacja: 10.05.2019 14:50

Marka Honor zdradziła kolejne szczegóły na temat jej nowych flagowców. Tym razem dotyczy to wzornictwa modeli z linii Honor 20.

Marka Honor po raz kolejny potwierdziła, że 21 maja zaprezentowana jej nowa linia smartfonów, w skład której wejdą modele Honor 20, Honor 20 Pro i Honor 20 Lite. Firma przygotowała jednocześnie nowy materiał promocyjny #CaptureWonder. Ma on wskazywać na świetną jakość zdjęć wykonywanych nowymi urządzeniami (Pro ma mieć poczwórny aparat).

HONOR 20 Series: CAPTURE WONDER

Chińczycy już teraz postanowili też zdradzić, że urządzenia z linii Honor 20 to ich pierwsze smartfony o "Dynamicznym Holograficznym" wzornictwie. Pod nazwą tą kryć ma się unikatowy szklany tylny panel, który będzie odbijał światło pod różnymi kątami - przejścia między odcieniami oraz lepsze wrażenie głębi.

Honor:

Obudowa została wykonana w dwu-etapowym procesie wykorzystującym innowacyjną technologię Potrójnej Siatki 3D opracowanej przez HONOR. Warstwa głębi tworzona jest przy użyciu precyzyjnej techniki. Jest osadzona z milionami miniaturowych pryzmatów przypominających kawałki diamentów.

Efekt ten jest szczególnie widoczny w najnowszej palecie kolorów HONOR: Phantom Blue, który ma śmiałe odcienie, przywołuje poczucie luksusu i cudu. Gdy światło przechodzi przez pryzmaty w warstwie głębi w wersji Phantom Blue, załamuje się ono we wszystkich kierunkach.

Po zakończeniu tego skomplikowanego procesu, projektanci łączą go z dwoma innymi powierzchniami: pierwsza warstwa jest warstwą szkła, a druga warstwa jest pokryta odcieniem Phantom Blue lub innym z nadchodzącej palety kolorów HONOR 20, która zostanie przedstawiona podczas premiery 21 maja. W rezultacie otrzymujemy efekt optyczny przypominający głębię, który sprawia, że seria HONOR 20 wyróżnia się wśród poprzedników.

Firma Honor chwali się do tego, że bardzo rygorystycznie podchodzi do kontroli jakości paneli wykonywanych w technologii Potrójnej Siatki 3D. Tylko 20 na 100 wyprodukowanych tafli ma spełniać wymagania firmy.

Chińska marka zdradziła też inne szczegóły na temat nadchodzących urządzeń:

  • Honor 20 ma mieć 6,26-calowy ekran All-View, który będzie wypełniał 91,6 proc. powierzchni przedniego panelu;
  • w ekran wbudowany zostanie aparat, a otwór na obiektyw ma mieć tylko 4,5 mm średnicy;
  • tylny panel pokryty jest powłoką, która zapobiega pojawianiu się na nim odcisków;
  • obiektywy miały zostać tak ułożone we wnętrzu obudowy, że umożliwiło to zastosowanie większej baterii.

Wcześniejsze przecieki zdradzały wygląd poszczególnych wariantów kolorystycznych Honor 20 Pro.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)