Honor 20 w Polsce: szczegóły promocji "Leć robić zdjęcia!" [#wSkrócie]

Honor 20 w Polsce: szczegóły promocji "Leć robić zdjęcia!" [#wSkrócie]

Honor 20
Honor 20
Mateusz Żołyniak
27.06.2019 14:43, aktualizacja: 27.06.2019 19:02

Polski oddział marki Honor zdradził szczegóły akcji promocyjnej "Leć robić zdjęcia!", która towarzyszy wprowadzeniu modelu 20.

Chińska firma niedawno poinformowała, że Honor 20 w Polsce dostępny będzie od 28 czerwca w cenie 1999 zł. Teraz uściślono, że smartfon w pierwszej kolejności trafi do oferty sieci Play, a od 1 lipca będzie można go kupić w RTV Euro AGD oraz - online - w Media Expert i x-kom.

Wprowadzeniu urządzenia do Polski towarzyszyć ma promocja o nazwie "Leć robić zdjęcia", której szczegóły właśnie ujawniono:

Honor Polska:

Marka Honor po raz pierwszy w Polsce przygotowała specjalną promocję lotniczą skierowaną do swoich fanów. Przy zakupie smartfona Honor 20 lub Honor 20 Lite kupujący otrzymają podwójny (w przypadku zakupu Honora 20) lub pojedynczy (w przypadku zakupu Honora 20 Lite) [b]voucher lotniczy[/b] na podróż w dwie strony do jednego z 16 miast w Europie.

Wśród możliwych destynacji znajdują się między innymi Londyn, Paryż, Barcelona, Berlin, Bruksela, Kopenhaga, Dublin, Madryt, Mediolan, Praga czy Rzym. To właściciel nowego smartfona wybiera kiedy i gdzie chce lecieć (robić zdjęcia)!

  • Honor 20 Lite w ofercie promocyjnej dostępny będzie w sieciach: RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert, x-kom, Neonet oraz Komputronik,
  • Honor 20 w ofercie promocyjnej znajdziemy w sieci RTV Euro AGD, online w sklepach Media Expert i x-kom oraz u operatora w sieci Play.

Oferta obowiązywać będzie od 1 lipca do 31 sierpnia, a więcej szczegółów na jej temat można znaleźć na stronie [url=www.hihonor.com/pl]www.hihonor.com/pl[/url]

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)