Honor szykuje niespodziankę. To będzie "nowa kategoria produktów"

Honor szykuje niespodziankę. To będzie "nowa kategoria produktów"

Honor zaprasza na tajemniczą premierę
Honor zaprasza na tajemniczą premierę
Źródło zdjęć: © Getty Images
Oskar Ziomek
12.07.2019 13:14, aktualizacja: 12.07.2019 15:16

Honor chce wszystkich zaskoczyć. 15 lipca odbędzie się prezentacja, podczas której producent ma pokazać "nową kategorię produktów" – wszystko wskazuje na to, że nie będzie to smartfon, a przynajmniej nie w formie, jaką wszyscy dzisiaj znają.

Serwis Huawei Central zwrócił uwagę na wpis producenta w serwisie Weibo. Honor opublikował grafikę z cyrklem, zapraszając na prezentację 15 lipca, przy okazji wymieniając kilka istotnych, historycznych wydarzeń związanych ze światem technologii.

W ten sposób przytaczana jest data powstania pierwszego aparatu fotograficznego, telewizora i wreszcie telefonu komórkowego. Honor chce być kojarzony w kolejnym istotnym wydarzeniem w historii, którym ma być premiera nowego urządzenia. Szczegóły nie są znane, a opublikowana grafika nie stanowi jednoznacznej podpowiedzi.

Honor zaprasza na prezentację nowego produktu
Honor zaprasza na prezentację nowego produktu© Honor/Weibo

Premiera Honora 9X w lipcu

Poza nietypowym urządzeniem z "nowej kategorii", Honor ma zamiar pokazać w lipcu także inne sprzęty. 23 lipca spodziewamy się premiery smartfona Honor 9X. Wiele wskazuje na to, że urządzenie powstanie także w innej wersji z dopiskiem "Pro".

Topowy wariant może zostać wyposażony w trzy obiektywy głównego aparatu i gniazdo słuchawkowe minijack. Wydajność obydwu wersji ma natomiast zależeć od układu Kirin 810. Spekuluje się, że urządzenia zostaną wyposażone w akumulatory w pojemności 4000 mAh i przednie aparaty o rozdzielczości 25 Mpix.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)