HotSpoty Orange teraz za friko

HotSpoty Orange teraz za friko
29.07.2009 13:00
orange hotspoty za free
orange hotspoty za free
Kira Czarczyńska
Kira Czarczyńska

O promocjach związanych z dzwonieniem i wysyłaniem SMS-ów ciągle głośno, ale przecież nie samym gadaniem człowiek żyje. Czasami chce się na przykład skorzystać z Internetu.

Wszyscy, którzy chcą z niego korzystać za pośrednictwem telefonu komórkowego, dostali właśnie wakacyjny bonus od sieci Orange: możliwość darmowego korzystania z sieci HotSpotów pomarańczowego operatora. Trzeba tylko zdobyć kod uprawniający do 24-godzinnego, bezpłatnego dostępu.

Wszyscy, którzy chcą z niego korzystać za pośrednictwem telefonu komórkowego, dostali właśnie wakacyjny bonus od sieci Orange: możliwość darmowego korzystania z sieci HotSpotów pomarańczowego operatora. Trzeba tylko zdobyć kod uprawniający do 24-godzinnego, bezpłatnego dostępu. Przed omówieniem promocji wyjaśnijmy jednak, czym jest HotSpot.

Co to jest HotSpot?

HotSpot to po prostu określenie urządzenia lub punktu, który udostępnia łącze internetowe. Może to być dedykowana antena lub router. HotSpotem może być również telefon - większość z nich zostało wyposażonych w taką funkcję. Definicja wyjaśniona, wróćmy więc do Orange.

Darmowe HotSpoty w Orange

Operator Orange ma obecnie sieć ponad 220 HotSpotów w całym kraju - w centrach handlowych, hotelach, kawiarniach restauracjach, na lotniskach, w popularnych kurortach wypoczynkowych, w salonach Orange i jej partnerów.

Do końca września każdy może skorzystać z nich bezpłatnie. Wystarczy tylko pobrać i wykorzystać odpowiedni kod dostępu:

  • wejść na wap.orange.pl, podać swój numer telefonu i odebrać darmowy SMS z kodem dostępu;
  • wejść na stronę logowania orange.hotspot będąc w zasięgu Orange Hotspot, podać swój numer telefonu i odebrać darmowy SMS z kodem dostępu;
  • przyjść do najbliższego salonu Orange, podać swój numer telefonu i zaakceptować regulamin.

Kod dostępu pozwala korzystać z Internetu przez 24 godziny liczone od chwili jego aktywacji.

W czasie trwania promocji można otrzymać wykorzystać dowolną ilość kodów.

Szczegóły i regulamin na stronie orange.pl/hotspot

Źródło: Orange

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)