Hotz aktualizuje limera1n do wersji RC1b

Hotz aktualizuje limera1n do wersji RC1b
12.10.2010 08:00
Hotz aktualizuje limera1n do wersji RC1b
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Program limera1n, działający dotychczas pod nazwą beta, w końcu doczekał się wersji RC1. George Hotz postanowił zaktualizować swoje narzędzie, naprawiając przy tym kilka błędów i zwiększając wydajność narzędzia. Jakich konkretnie zmian możemy doszukać się w limera1n RC1b?

Główną poprawką jest stabilność programu do momentu, aż limera1n w pełni zakończy proces odblokowywania - aplikacja nie powinna się zamykać przed pojawieniem się napisu "done".

W RC1b zaimplementowano również narzędzie afc2add, które jest wymagane do poprawnego połączenia komputer-iPhone - dotychczas trzeba było je pobrać samemu z Cydii, a kto nie pobrał, ten miał problemy z aplikacją.

Kolejną dość istotną zmianą jest naprawienie aplikacji w ten sposób, że tuż po zakończonym działaniu limera1n i wybraniu opcji instalacji Cydii program od razu zawita na pulpicie iPhone'a, bez potrzeby restartowania telefonu.

Poprawiona została również kompatybilność z iPadem, a rozmiar aplikacji zmniejszył się do jedynie 2 kilobajtów. Najnowszą wersję limera1n ściągniemy bezpośrednio ze strony projektu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)