HTC Desire nie dostanie Androida 2.3 Gingerbread

HTC Desire nie dostanie Androida 2.3 Gingerbread14.06.2011 17:57
HTC Desire nie dostanie Androida 2.3 Gingerbread
Jakub Płaza

HTC Desire nie doczeka się aktualizacji systemu Android do wersji 2.3 - taką informację przekazało dziś HTC.

Z Pragnienia korzysta wielu użytkowników na całym świecie. Od kilku miesięcy wszyscy czekali na update systemu operacyjnego Google'a. Producent obiecywał, że będzie gotowy pod koniec maja lub kwietnia. Dzisiaj okazało się, że nie będzie go w ogóle. Co ma w tej sprawie do powiedzenia tajwański koncern?

Nasze zespoły inżynierów ciężko pracowały przez ostatnie kilka miesięcy, aby znaleźć sposób na zaktualizowanie HTC Desire do Androida Gingerbread bez narażania tego, czego oczekujecie od HTC Sense. Z przykrością informujemy, że byliśmy zmuszeni do zaakceptowania niewystarczającej ilości pamięci, co nie pozwala nam na wprowadzenie aktualizacji przy jednoczesnym zachowaniu prawidłowo działającego interfejsu Sense. Szczerze przepraszamy za rozczarowanie, które musiała wywołać w Was ta wiadomość. HTC

Wiem, jak jesteście niezadowoleni, ponieważ sam korzystam z HTC Desire. Z zaistniałą sytuacją można się pogodzić i pozostać z wersją 2.2 lub udać się na formu xda-developer po nieoficjalny ROM. Wybór należy do Was.

Źródło: Slashgear

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)