HTC Evo Shift 4G z QWERTY na pierwszym zdjęciu, 7373 w drodze

HTC Evo Shift 4G
HTC Evo Shift 4G
Jakub Płaza

12.12.2010 08:20, aktual.: 12.12.2010 09:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Amerykańskie sieci mają w swoich ofertach mnóstwo telefonów na wyłączność. Jeżeli jakiś model pojawi się w Verizon, chwilę później jego odpowiednik jest już w Sprint. Oczywiście istnieją różnice pod względem wyglądu i specyfikacji, ale nadal są to bliźniaczo podobne modele. Wczoraj na tapecie znalazły się dwie takie nowości HTC – tajemniczy A7373 oraz Evo Shift 4G.

Pierwszy z nich pojawił się w dokumentach sieci Sprint. Znamy wyłącznie jego nazwę. Autorzy tekstu źródłowego pokusili się o przeprowadzenie niewielkiego dochodzenia. Wiele wskazuje na to, że tajemniczym sprzętem może być amerykański odpowiednik naszego Desire Z. Tak się składa, że W USA jest już taki telefon – HTC Merge. Problem polega na tym, że na wyłączność sieci Verizon.

Obraz

Istnieje prawdopodobieństwo, że wspomniany HTC A7373 to nic innego jak Evo Shift 4G. Ten drugi również ma wysuwaną klawiaturę QWERTY. Pierwsze jej zdjęcia pojawiły się kilka godzin temu. Swoją drogą, smartfon jest bardzo podobny do wspomnianego HTC Merge.

Szkoda, że takie historie mają miejsce w Stanach, a nie w Europie. Z drugiej strony my również mamy kilka świetnych modeli, których na próżno szukać za oceanem.

Źródło: phone dog

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)