HTC Flyer dostanie Androida 3.0 Honeycomb

HTC Flyer dostanie Androida 3.0 Honeycomb

HTC Flyer dostanie Androida 3.0 Honeycomb
Jakub Płaza
02.04.2011 14:30, aktualizacja: 02.04.2011 16:30

HTC Flyer, czyli pierwszy tablet tajwańskiego producenta, nie sprostał oczekiwaniom wielu z nas. Urządzenie ma tylko 7-calowy ekran, specyfikacja nie zachwyca, a Android jest w wersji 2.3. Dzisiejsze informacje potwierdzają jednak, że jego system operacyjny doczeka się aktualizacji.

Krótko po premierze Flyera, HTC podało powód skorzystania ze smartfonowej odsłony Androida. Jest nim interfejs Sense, którego modyfikacja pod kątem nowego OS-a zajęłaby zbyt wiele czasu. Ostatecznie producent przyznał, że tablet dostanie aktualizację systemu do wersji 3.0 Honeycomb.

Oświadczenie było niestety dość lakoniczne. Nie padło ani jedno słowo dotyczące terminu planowanego upgrade’u. To na szczęście nie jest już tak istotne. Najważniejsze, że nabywcy mogą liczyć na wsparcie ze strony producenta.

Tymczasem z niecierpliwością wyczekuję 12 kwietnia. Właśnie tego dnia w Londynie odbędzie się event organizowany przez HTC. Jest prawie pewne, że koncern zaprezentuje na nim jakieś nowe urządzenie, a może nawet urządzenia.

Źródło: Engadget

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)