HTC HD2 z Windows Phone 7 i dostępem do Marketplace

HTC HD2
HTC HD2
Tomasz Hamryszak

14.01.2011 10:17, aktual.: 14.01.2011 11:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkownicy jednego z najpopularniejszych smartfonów tajwańskiego producenta - HD - od jakiegoś czasu mogą wygrywać Windows Phone 7 do swoich urządzeń. Do tej pory system ten był bardzo ograniczony, ale prace nad jego udoskonaleniem wciąż trwają. Już teraz funkcjonalność najnowszej platformy Microsoftu na HTC HD2 została znacznie poprawiona.

Jak zapewniają twórcy projektu, posiadacze HTC HD2 mogą już teraz instalować na swoich smartfonach niemal w pełni funkcjonalny system Windows Phone 7. Dzięki deweloperom z grupy Dark Forces Team od teraz mamy dostęp do internetowych usług Microsoftu, takich jak Marketplace czy Xbox Live. Oznacza to, że nie ma już problemów z pobieraniem i uruchamianiem gier czy aplikacji.

Oto nagranie prezentujące funkcjonowanie nowego systemu na HTC HD2:

Oryginalny wątek z instrukcją i plikami potrzebnymi do przeprowadzenia instalacji: forum.xda-developers.com.

Użytkownicy jednego z najpopularniejszych smartfonów tajwańskiego producenta, czyli HD2 już od jakiegoś czasu mogą wygrywać Windows Phone 7. Jednak do tej pory system ten był bardzo ograniczony. Programiści z xda-developers zrobili krok na przód i przywrócili pełną funkcjonalność dla tego systemu.

HTC HD2 jednak z Windows Phone 7 Series [aktualizacja]

Posiadacze HTC HD2 mogą już teraz instalować na swoich smartfonach niemal w pełni funkcjonalny system Windows Phone 7. Dzięki deweloperom z grupy Dark Forces Team od teraz mamy dostęp do internetowych usług Microsoftu, takich jak Marketplace, czy Xbox Live. Oznacza to, że nie ma już problemów z pobieraniem i uruchamianiem gier, czy aplikacji.

Nagranie prezentujące funkcjonowanie nowego systemu na HTC HD2:

HTC HD2 Running WP7 With Live services fully working

Oryginalny wątek z instrukcją i potrzebymi plikami do przeprowadzenia instalacji:

Źródło: xda-developers

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)