HTC HD2 z Windows RT! Czemu nie...

HTC HD2 z Windowsem RT (fot. twitter.com/CotullaCode)
HTC HD2 z Windowsem RT (fot. twitter.com/CotullaCode)
Tomasz Nowak

02.01.2013 13:00, aktual.: 02.01.2013 14:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niektóre telefony po prostu nie chcą się zestarzeć, a nawet zyskują miano legendarnych. Jednym z takich urządzeń jest bezapelacyjnie HTC HD2, na którym da się uruchomić chyba wszystko. Nawet Windowsa RT...

Każdy z nas ma jakieś hobby. Jedni zbierają znaczki, inni uprawiają lenistwo kanapowe, jeszcze inni koszą swój trawnik z chirurgiczną precyzją. Są też ludzie tacy jak deweloper CotullaCode, którzy wolą elektroniczne gadżety i zabawy oprogramowaniem.

Cotulla pokusił się ostatnio o uruchomienie Windowsa RT na nieśmiertelnym HTC HD2 i osiągnął sukces. Część z Was zapyta pewnie, po co to zrobił. Z tego samego powodu, dla którego filatelista potrafi dostać się na drugi koniec świata po upragniony znaczek - z pasji.

HTC HD2 z Windowsem RT (fot. twitter.com/CotullaCode)
HTC HD2 z Windowsem RT (fot. twitter.com/CotullaCode)

Na zdjęciach widać zarówno interfejs Metro, jak i ten "standardowy". Nie wyobrażam sobie używania tego na co dzień, ale może byłby w tym sens. O tym nie dowiemy się zbyt prędko. Tak jak pisałem na początku, Cotulla jest tylko pasjonatem i na swoim koncie na Twitterze wyraźnie zaznaczył, że nie wie, kiedy Windows RT dla HD2 zostanie udostępniony. O ile zostanie, bo z takimi projektami nigdy nic nie wiadomo.

Miło ogląda się kolejny sukces związany z HTC HD2. Telefon, który teoretycznie powinien być częściowo zapomniany, nadal ma się dobrze. Jestem pewien, że jeszcze nieraz pojawi się "szokująca" wiadomość na temat HD2. A wszystko dzięki ludziom z pasją, którzy nie boją się podejmować kolejnych wyzwań.

Źródło: The Verge

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)