HTC HD7 ma problemy z zasięgiem? [wideo]

HTC HD7 ma problemy z zasięgiem? [wideo]

HTC HD7 w
HTC HD7 w
Mateusz Żołyniak
29.11.2010 20:04, aktualizacja: 29.11.2010 21:04

Nie musieliśmy długo czekać na kolejnego nowego smartfona, który traci zasięg w tzw. martwym uścisku. Tym razem jest nim high-endowy Windows Phone 7 - HTC HD7.

W Sieci pojawiły się już pierwsze testy, które wskazują na to, że trzymanie smartfona całą ręką i zakrycie jego anteny powoduje spadek sygnału sieci komórkowej. Co więcej, test serwisu WPCentral dowodzi, że może (aczkolwiek nie musi) doprowadzić to nawet do przerwania połączenia głosowego lub transferu danych. Zobaczcie dwa nagrania wideo obrazujące ten problem.

WPCentral: Alleged HD7 antenna/reception issue is put to the test

Sytuacja może wynikać także z samego zasięgu sieci 3G dostarczanej przez T-Mobile, ponieważ ten operator w Stanach ma model na wyłączność. Jest to jednak mniej prawdopodobne, gdyż ani Omnia 7, ani LG Optimus 7 nie mają tego problemu.

Przypomnę tylko, że jest to już drugi problem, który wykryto w HTC HD7. Wcześniej użytkownicy zaobserwowali charakterystyczną dla HTC HD2 wadę aparatu, która powoduje różową plamę na zdjęciach.

Czy problemy z zasięgiem dotyczą wersji europejskiej modelu? Przekonamy się już wkrótce, gdy tylko trafi on w nasze ręce.

Źródło: electronista

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)