HTC HD7 od listopada w T-Mobile?

HTC HD7 od listopada w T‑Mobile?

HTC HD7 od listopada w T-Mobile?
Paweł Żmuda
16.09.2010 10:54, aktualizacja: 16.09.2010 12:54

Na początku września okazało się, że następcą HD2 nie będzie telefon HTC HD3, a HD7. W Sieci pojawiły się właśnie kolejne informacje na temat nadchodzącego smartfona. Komórka już wkrótce może trafić do oferty operatora T-Mobile. Kiedy?

Ktoś postanowił zrobić małego psikusa firmie T-Mobile i udostępnił pełną listę akcesoriów i modeli zamawianych przez operatora. Czy już za kilkanaście dni może odbyć się prezentacja HTC HD7? Niestety, nie jest to zbyt prawdopodobne. Prezentowana na zdjęciu lista to tylko spis akcesoriów i telefonów z datami realizacji zamówień, a jej autentyczność nie została przez nikogo potwierdzona.

Na zdjęciu widzimy nie tylko HD7, lecz także takie urządzenia, jak chociażby Dell Claire (prawdopodobnie jest to nazwa tabletu Streak, pod jaką sprzedawany będzie w T-Mobile), Moto Jordan (Motorola Defy) i tajemnicza Moto Begonia.

Jeśli dokument okaże się prawdziwy, premiery HTC HD7 możemy spodziewać się około 18 października, kiedy Microsoft przygotuje premierę systemu Windows Phone 7.

Źródło: mobiletechworld

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)